Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Denní zpravodajství - den 5. (5. 7. 2018)

05.07.2018

Krok za Krokem aneb cesta na horu Říp

Denní zpravodajství - den 5. (5. 7. 2018)

Tábor se nám pomalu chýlí ke konci, nicméně ani dnes ráno jsme se nezapomněli s dětmi protáhnout výstupem na horu Říp. Dnes bylo podstatně méně odvážlivců, kterým se to podařilo, za to ale možná mohla i noční hra, kterou včera večer děti úspěšně absolvovaly.

Dnes dopoledne si děti vyzkoušely velice zajímavou hru, u které se i trochu zašpinily. Naši táborníci rýžovali zlato jako na Divokém západě. Zbytek dopoledne děti strávily v lese, kde stavěly domečky pro víly, bunkry pro skřítky nebo hrály hry se svými vedoucími.

Po odpoledním klidu jsme si zahráli Člověče nezlob se ve velkém. Poté, co první hráči odehráli svou hru, odešel Army oddíl na zkoušku. Všichni zkoušku zdárně udělali a nyní má každý člen Army oddílu svou hodnost. Někteří dokonce získali maximální počet bodů.

Večer nás čekala diskotéka, která byla spojena s karnevalem. Musíme říci, že všechny děti měly krásné převleky! Po několika písničkách jsme Army oddílu slavnostně předali diplomy a pogratulovali. Po předávání diplomů jsme opět pustily muziku na plné pecky a rozhodili do davu spoustu balonků ve tvaru srdce. Tančily děti i vedoucí a všichni si to náramně užili.

Tábor už nám sice pomalu končí, ale zítra nás ještě pořád čeká spoustu dobrodružství. Možná si některé děti dnes na diskotéce našly i nějakou tu táborovou lásku, kdo ví. Náš tábor je leckdy samé překvapení, tak zítra uvidíme.