Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Informace k odjezdu na tábor i návratu z tábora

Na tábor je možné využít táborový autobus z Prahy nebo vlastní dopravu.

  • Doprava autobusem z Prahy, Plzně a Českých Budějovic - každou sobotu. Čas odjezdu a místo bude upřesněno.
  • Nástup na tábor pro vlastní dopravu: adresa tábora je Bližná 3 (2 km od Černé v Pošumaví směrem na Dolní Vltavici), okres Český Krumlov

Čas nástupu na tábor: sobota v 16.00 – 18.00 hod.

Tábor končí v sobotu, děti si vyzvedávejte od 9.00 do 10.00 hod ráno.

Jakmile po sobě uklidíme, děti Vám předáme.

Při nástupu na tábor prosím odevzdejte v nadepsané průhledné folii (euro obal do pořadačů):
• Čestné prohlášení a potvrzení o bezinfekčnosti.
• Kopii kartičky zdravotní pojišťovny.
• Kopii platného posudku od lékaře o způsobilosti účastnit se dětského tábora.
(VŠE ODEVZDÁVEJTE POUZE V KOPII, NE ORIGINÁL, TEN SI PONECHTE NA DALŠÍ POUŽITÍ.)

V nadepsaném igelitovém sáčku:
• léky, které dítě užívá.

Dále prosím dejte dítěti 1 x repelent

Odpovědní vedoucí a praktikanti si před budovou tábora převezmou děti spolu s jejich věcmi, které jim pomohou odnést na pokoje a zároveň je ubytují dle předem připraveného rozpisu. Z organizačních i epidemiologických důvodů není možný vstup rodičů do budovy ani do areálu tábora. Prosíme Vás o respektování této zásady.

Doporučený seznam věcí:

stany – každé dítě musí mít s sebou spací pytel + malý polštář + povlečení na polštář a prostěradlo.
pevná budova a chatky – dítě musí mít s sebou spacák, povlečení na polštář a prostěradlo (polštáře máme).

JE OPRAVDU NUTNÉ, ABY KAŽDÉ DÍTĚ MĚLO SVÉ POVLEČENÍ NA POLŠTÁŘ, PROSTĚRADLO A SPACÁK A VĚDĚLO, KDE MÁ TYTO VĚCI ZABALENÉ.
Osobní prádlo, teplé ponožky, trička, mikinu, svetr, tepláky, pyžamo, větrovou bundu, pláštěnku, plavky, kraťasy, letní čepici, ručník, osušku k vodě, papírové kapesníky, toaletní potřeby (mýdlo, kartáček, pasta na zuby, šampon, hřeben), opalovací krém, repelent, pevnou obuv, sportovní obuv, gumovky, pantofle k vodě, přezůvky, nůžky, psací potřeby, poštovní známky, blok, pastelky, láhev na pití 1 l, malý batoh na výlety, baterka, sluneční brýle, léky. Dětem dejte jen tolik věcí, které skutečně upotřebí a jsou schopné je poznat, zabalit a odvést zpět domů. Všechno oblečení hlavně malým dětem podepište.
Věci mohou být starší pro případ, že by je dítko na táboře přece jen zapomnělo. Nejlépe vše podepsané.

Zavazadlo může být vysoké max. 21 cm kvůli uložení pod postel. Pokud máte kufr vyšší, dejte dítěti raději velkou tašku, která se dá zmáčknout a zasunout pod postel.

Zkontrolujte ještě před odjezdem, zda má dítě s sebou opravdu vše, co bude potřebovat.

Návštěvy rodičů a příbuzných na táboře nejsou dovoleny.

První podávaným jídlem na táboře je večeře.

TÁBOROVÁ POŠTA PRO DĚTI A RODIČE – opět bude v létě v provozu e-mailová schránka. Zde můžete psát svým dětem dopisy (e-maily), my je každý den předáme v tištěné podobě. V předmětu e-mailu musí být jméno a příjmení dítěte. Po táborech zde můžou rovněž posílat děti vzkazy svým oblíbeným vedoucím. Dopis můžete napsat přes www.tabory-lipno.cz, stačí kliknout na „Táborová pošta“ a psát. Můžete vložit i dvě fotografie.


VIDEA A FOTKY KE STAŽENÍ – na adrese: http://www.tabory-lipno.cz v sekci Videa a fotky ke stažení Vám nabízíme fotografie a videa ke stažení z táborů „Oříšek – Lipno“ uložených na www.ulozto.cz. Stačí kliknout na Vámi vybraný odkaz a stahovat. Vždy po skončení táborů fotky umístíme na tento server, abyste si je mohli kdykoliv stáhnout. Fotky zde budou dostupné po dobu 1 roku. Poté budou smazány.

Stále někteří z Vás nemají doplacený tábor, prosíme o neprodlenou úhradu. (V případě, že budete doplácet tábor a objednávat výlet, musí být každá platba zadaná zvlášť.)

ADRESA TÁBORA

Dětský tábor Bližná

Jméno dítěte

Bližná 3/517

382 26 pošta Horní Planá