Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Denní zpravodajství - den 4. (4. 7. 2018)

04.07.2018

Krok za Krokem aneb cesta na horu Říp

Denní zpravodajství - den 4. (4. 7. 2018)

Dnes jsme se opět probudili do krásného slunečného rána, které jsme měli možnost shlédnout z naší oblíbené hory Říp formou ranní rozcvičky. Krásně jsme se všichni protáhli a pozitivně naladěni jsme se společně vydali na snídani. Také se k nám přidal Army oddíl, který se v celém složení vrátil po strávené noci v lese. Zde si „armíci“ uvařili vlastní polévku, zahráli si strategickou hru a nakonec si v ohni upekli brambory.

Dopoledne měly oddíly možnost zkusit si životní povolání Přemysla Oráče. Nejprve měly za úkol přebrat z pole brambory a následně toto pole zorat. Je třeba podotknout, že orátko se dětem moc líbilo a chtěly si ho vyzkoušet skoro všichni. Dopoledne jsme zakončili u oběda rajskou omáčkou.

Odpoledne jsme si kromě hry v lese zpestřili klouzačkou na louce, z které byly jak děti, tak i vedoucí nadšení. Na louce jsme roztáhli plachtu, po které se děti za pomoci mýdla a vody klouzaly až do večeře. Zároveň se táborníci pokusili chytit a přinést divokého kance. Celý den samozřejmě probíhaly aktivity (koně, čtyřkolky, kuželky…).

Večerní nástup byl dnes opět zpestřen popřáním jednoho táborníka, který dnes oslavil desáté narozeniny. Následoval táborák plný kytary, písniček a pohodové nálady. To však nebyl konec dnešního dne, protože byla pro děti připravena noční hra Majáky. Děti byly ze hry nadšené, proto pevně věříme, že si z tábora odvezou samé krásné zážitky.

Středa byla pro všechny velmi náročným dnem, přesto si myslím, že právě nyní unavené děti usínají a něco pěkného se jim zdá. Jsme rády, že můžeme připravovat hry pro tyto nadšené táborníky.