Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

20.7.2023

20.07.2023

Dnešní den začal zamračeným počasím. Tábor se nám opět rozdělil na dvě poloviny. Půlka děti dnes odjela na výlet na Soumarské rašeliniště. Prošli celou stezku a ještě vylezli na vyhlídku. Následně se šli podívat do vojenských bunkrů, prohlédli si zbraně, mohli si vystřelit ze zbraně a jako suvenýr si odnesli vystřelený náboj.

Druhá půlka zůstala v táboře. Celé dopoledne děti strávily na kroužcích a nebo se svým vedoucím hraním her. Po odpoledním klidu děti šly na celotáborovou hru na louku. Dnešní hra byla rozdělena na dvě části. První část byla prohodit míček obručí, čím víckrát se trefí tím víc bodů. Druhá část byla na nejrychlejší čas. Děti se držely za ruce a museli se provléknout obručí bez toho aby se rozpustili.

K večeru se celý tábor zase shledal. Po dobré večeři si děti chvíli odpočinuly a následně šly na nástup. Po nástupu přišla už celé dny očekávaná diskotéka. Na začátek jsme si zatancovali 3 táborové tance a následně vedoucí a praktikanti předtancovávali dětem a děti po nas opakovaly nebo tancovaly jak oni sami chtěli. Po tanečním večeru přišla poslední písnička Tábor Končí a se slzami v očích, že za chvili tábor končí se všichni odebrali do svých postelí.