Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

11.8.2023

11.08.2023

V pátek nám ráno vyšlo sluníčko a zůstalo na obloze až do večera. Po snídani jsme tak s dětmi mohli jít na celý den do lesa. Dopoledne děti hrály živé člověče nezlob se a potom měly za úkol z přírodních materiálů postavit království. Fantazii se meze nekladly a jeden z oddílů nám dokonce připravil i hranou scénku ,,ze zámku''. 
Po obědě, který děti měly v balíčku, si chvíli odpočinuly a kolem jedné hodiny se hrála hra ,,latrína''. Děti měly za úkol přenést lístek s bodem přes vyhraněné pole, aniž by je chytl nějaký vedoucí. Děti i vedoucí s praktikanty se pěkně zapotily, ale hru si všichni užili:). V odpoledních hodinách se potom oddíly snažily získat co nejlepší výsledky na jednotlivých stanovištích svých vedoucích, které si pro ně připravili - přeci jen to byla poslední bodovaná hra do ,,celotáborovky''! Děti tak prošly minovým polem, házely šišky anebo procházely mezi ,,provázkovou pastí'', aniž by se jí dotkly.
Večer po návratu z lesa byl nástup kde se děti dozvěděly vyhodnocení celotáborové hry a všechny děti byly odměněny. Do večerky si potom balily domů a těšící se na své rodiče šly spát.