Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Nové RC Obojživelník a Outdoor Challenger

20.01.2014

Zakoupeno pro RC tábor: SDL Outdoor Challenger

  • RC auto SDL Outdoor Challenger

  • RC Obojživelník

RC auto SDL Outdoor Challenger

SDL Outdoor ChallengerBylo speciálně navrženo tak, abyste si s ním mohli užívat maximální potěšení z jízdy při vysokých rychlostech na nejrůznějším povrchu.
Jeho dobrou ovladatelnost a skvělé jízdní vlastnosti oceníte na každém povrchu, ať jde o silnici, štěrk, písek či nerovný terén. Auto je velmi snadno ovladatelné a jeho provoz nevyžaduje žádné pokročilé znalosti ani zručnost. Auto tak bez problémů zvládnou i Vaše děti. Bezpochyby si novým RC autem užijí spoustu zábavy.
Podívejte se na videu, co SDL car dokáže:

video 1,
video 2
SDL Outdoor ChallengerJe skvělé na jízdy v terénu, nerovnostech, skocích, ale i zároveň velmi rychlé pro závodění na rovném povrchu. Tráva, štěrk, písek, asfalt, beton - opravdu nic z toho není pro SDL Challenger problém. Na toto auto může v zápalu hry bez obav šlápnout dospělá osoba, aniž by ho nějak poškodila. Auto dosahuje vysoké rychlosti až 22km/h!! Díky jeho konstrukci je předurčen k jízdě v terénu, skate parku či na terénních dráhách - zaručuje nikdy nekončící zábavu.
Velkou odolnost a nárazuvzdornost zajišťuje speciální materiál, který je velice pevný a zároveň ohebný, díky čemuž plast dokáže absorbovat nárazy a zvyšuje odolnost auta.
Nejvíce namáhaným částem tak nehrozí poškození při každé menší nehodě.


RC obojživelník - Legenda je zpět!

Jeden z nejoblíbenějších modelů za poslední desetiletí je tady!

Toužili jste někdy řídit obouživelné pásové vozidlo? Nyní máte možnost! Nabízíme Vám oblíbený RC model - obojživelný vysokoprůchodný pásák. Voda, bláto, sníh, štěrk,... nic pro tento model není problém díky vysoce výkonnému motoru a akumulátoru a špičkovému zpracování s profesionálním utěsněním.

Obojživelník

Obojživelník

Obojživelník

Video