Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Nová výbava pro Army

10.01.2014

Zakoupeno pro ARMY tábor:

  • Kalašnikov AK-47 AIMS
  • Tříúčelová kladková pistolová kuše 2047
  • Vzduchovka B3 TYTAN, systém Truglo

 

Kalašnikov AK-47 AIMS

 

Délka zbraně: 900/700 mm,

Hmotnost zbraně: 3,42 kg

Délka hlavně: 455 mm
Provedení: regulovatelný hop-up
Režim střelby: safe/semi/auto
Úsťová rychlost: 120 m/s

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-47 AIMS [BY-015A/RK-15W] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru, kompenzátorem na ústí hlavně a bočně sklopnou pažbou. Stavitelná mířidla, plynové potrubí, hlaveň, úchyt na popruh, lučík a další dílky jsou také kovové. Rumunský typ předpažbí s pistolovou rukojetí pro pohodlné držení je velice zdařile vyrobený z pravého dřeva (žádná plastová imitace pro maximální napodobení!). Na levé straně těla je boční montážní lišta, pomocí které lze na zbraň snadno nasunout boční bázi AK s optikou nebo kolimátorem.

Michail Kalašnikov - tvůrce legendární ruské útočné pušky AK 47, jeden z nejznámějších Rusů ve světě a nositel mnoha ruských vyznamenání. Nikdy nedostal peníze z prodeje miliónů zbraní nosících jeho jméno. Používají je armády více než 80 zemí a vyskytuje se ve znaku několika států. Puška AK-47 byla zařazena do sovětské výzbroje po druhé světové válce a i díky své odolnosti a prosté obsluze se stala jednou z nejrozšířenějších zbraní ve světě. Původní předobraz byl sice časem modernizován a upravován, ale v zásadě se konstrukce oproti původnímu dílu nezměnila.

 

Tříúčelová kladková pistolová kuše 2047

 

Jedná se o kombinaci výkonné kladkové kuše, harpuny a balisty. S touto pistolovou kuší si zajisté užijete dostatek zábavy. Umožňuje střelbu šipkami s ocelovým hrotem i ocelovými kuličkami. Pro střelbu kuličkami je zbraň vybavena vestavěným zásobníkem, který umožňuje střelbu velmi svižným tempem. Díky 3ks speciálních šípů s protihrotem a navijákům se šňůrou je sada též použitelná na lov ryb.

Natahovací síla: 18-20 kg (39,7-44,1 liber)
Efektivní dostřel: 15 - 20 m
Hmotnost: 860 g
Délka: 285 mm

 

Vzduchovka B3 TYTAN, systém Truglo

Průrazná

Pojistka proti nechtěnému výstřelu
Ráže: 4,5
Úsťová rychlost diaboly 4,5 mm: 200 m/s
Výrobce: Airgun Factory
Vývrt hlavně: drážkovaný
Natahování: pákou pod hlavní (snadné natažení a menší opotřebení hlavně)
Dostřel: 340 m
Celková délka: 1035 mm
Délka hlavně: 450 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Mířidla: světlovodná, oranžovo-zelinkavá