Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Pátek 30. 7.2021

30.07.2021

Ráno bylo teplé, skvělé vykročení do dalšího dne, kdy nás čekal celodenní výlet. Konal se opět do dolního lesa, a tak jsme hned po snídani vyfasovali balíčky s jídlem a vydali se na cestu.

Slunce příjemně hřálo a les šuměl ve větru. Po příchodu nás uvítal příjemný chládek, ve kterém jsme měli strávit celý den. Jako první úkol bylo z přírodnin sestavit Malého prince, lišku a růži, případně princovu planetku.

Všem se zadání podařilo splnit a za chvíli na nás ze všech koutů lesa koukaly siluety princů, lišek a planetek. Jako další byl na řadě kvíz, do kterého jsme ve včerejší hře sbírali odpovědi. Všichni jsme se je pilně naučili, a proto pro nás tento úkol nebyl vůbec těžký. Zároveň se jednalo o poslední úkol do celotáborové hry tohoto turnusu.

Čas mezi celotáborovými úkoly jsme vyplnili stavbou lesních domečků, bunkrů, či vyráběním z papíru nebo hraním her.

Den utekl jako voda a my jsme se tak vydali zpátky na večeři a poté i na nástup, kde nás čekalo vyhlášení celotáborové hry. Jako první se umístil oddíl číslo šest (army) a zasloužil si tak obří nádobu ledové tříště.

Ostatní samozřejmě neodešli s prázdnou, oddíly, co se umístily jako druhý nebo třetí taktéž dostaly ledovou tříšť (jen v menší nádobě) a zbytek byl odměněn alespoň taštičkou plnou skvělých věcí.

Po tomto našem posledním nástupu nám nezbývalo nic jiného než se vrátit na pokoje a začít balit. Týden (či dva) utekl jako voda a my budeme zítra odjíždět o několik skvělých letních zážitků bohatší.